Filtr produktów
6 znalezione produkty
numer art. 134221 Niedostępny
2.599,00 zł
numer art. 134218 Duża ilość
199,00 zł
numer art. 134206 Duża ilość
299,00 zł
numer art. 134203 Niedostępny
299,00 zł
numer art. 134207 Duża ilość
349,00 zł
numer art. 134202 Niedostępny
469,00 zł
Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki
Twoje korzyści
BBQ | AL-KO Masport Grill mit großem Sichtfenster

Duże okno

Dzięki dużemu okienku, które umożliwia podgląd (w zależności od modelu) zawsze możesz zobaczyć jak się robi jedzenie na grillu.

BBQ | AL-KO Masport Grill mit intergriertem Thermometer

Termometr

Zawsze na odpowiednim płomieniu: w każdej chwili możesz odczytać temperaturę w komorze gotowania dzięki termometrowi.

BBQ | AL-KO Masport Grill mit praktischem Seitenbrenner zum Warmhalten und Kochen

Praktyczny palnik boczny

Boczny palnik o mocy 3,0 kW w grillach gazowych Masport oferuje opcję rozszerzonej powierzchni gotowania, na przykład do przygotowywania sosów.

BBQ | AL-KO Masport Grill Maestro Backburner

Mocny palnik tylni

Model Maestro oferuje również palnik tylni o mocy 3,5 kW, dzięki czemu można korzystać z innych nowoczesnych opcji grillowania.

BBQ | AL-KO Masport Grill Seitenfach mit Schneidbrett aus Holz

Schowek z deską do krojenia

Gotowe posiłki możesz przechowywać w praktycznym schowku (w zależności od modelu). Znajdziesz tutaj również deskę do krojenia przy grillu.

BBQ | AL-KO Masport Grill viele Grillflächen

Przemyślany sprzęt

Schowki, boczne palniki, otwieracze do butelek - to nie wszystko. Dzięki dobrze przemyślanemu wyposażeniu, grille Masport zapewniają doskonałe wrażenia z grillowania.

BBQ | AL-KO Masport Grill hochwertig verarbeitet

Wysoka jakość

Trwała stal nierdzewna, emaliowane elementy, szlachetny lakier i przemyślane dodatki - grille nowozelandzkiego lidera rynku Masport są idealnymi partnerami do najbliższego grillowania.

BBQ | AL-KO Masport Grill in edler Edelstahl-Optik

Centrum uwagi

Grille Masport zachwycają nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także przyciągają wzrok będąc w centrum Twojego ogrodu.

BBQ | AL-KO Masport Grill den Outdoor-Lifestyle erleben

Styl życia na świeżym powietrzu

Spełnij marzenia i żyj życiem na świeżym powietrzu: ciesz się pełnią życia, najlepiej przygotowując specjały z grilla z wysokiej jakości produktami firmy Masport.

Czas na grilla!

Wybierz się w podróż dookoła świata i odkryj styl życia Grillów Masport na świeżym powietrzu

Masport - lider na rynku grilli gazowych z Nowej Zelandii
Masport dostarcza szeroką gamę wysokiej jakości produktów. W szczególności na półkuli południowej można kupić wysokiej jakości produkty firmy Masport. Bogata wiedza ponad 100 letniej firmy oraz wysoka jakość produktów w przystępnych cenach uczyniły Masport liderem rynku w Nowej Zelandii. Firma Masport Limited została założona w 1910 roku jako firma rodzinna w Auckland w Nowej Zelandii. Od tego czasu marka Masport stała się dla pokoleń Nowozelandczyków symbolem dobrej jakości i niezawodnego sprzętu outdoorowego.


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.