GRILL GAZOWY MAESTRO BLACK MASPORT PL

Numer produktu: 134221 Mała ilość
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Moc palników: 4 x 3,8 kW
  • Moc palnika bocznego: 1 x 3,6 kW
  • Ilość palników: 4 + 1 + 1
  • Płyta grillowa: 35 x 45 cm
  • Ruszt: Żeliwo, 35 x 45 cm
  • Okno: Nie
  • Obudowa: Stal emaliowana
  • Otwieracz do butelek: Tak
  • Wskaźnik temperatury: Tak
  • Pokrętła podświetlane: Nie

Grill gazowy – BBQ MEASTRO

Wysokiej jakości grill wykonany ze stali nierdzewnej. Idealny rozmiar na małe i duże grille. Ten grill gwarantuje lata niezawodnej obsługi i przyjemności z grillowania.

Wysokiej jakości grill gazowy od lidera rynku Masport w Nowej Zelandii oferuje grille na najwyższym poziomie. Przekonuje nie tylko świetny wygląd grilla, ale także techniczne i przemyślane detale, które wyróżniają się na pierwszy rzut oka. Ten grill gazowy jest idealny na małe, kameralne grillowanie jak i na duże grillowanie z przyjaciółmi i rodziną.

 

Szczegóły techniczne BBQ MAESTRO

Grill jest wyposażony w 4 wysokiej jakości palniki gazowe wykonane z wytrzymałej stali. Obudowa wykonana jest z wytrzymałej stali emaliowanej. Ruszt i płyta grillowa są wykonane z żeliwa, co zapewnia pożądaną długowieczność produktu.

Po lewej stronie, grill ma oddzielną ceramiczną strefę gotowania, która służy do przygotowywania sosów, zup lub innych potraw, a także do utrzymywania ich w cieple. Po prawej stronie grilla znajduje się półka na której możemy przyrządzać potrawy, które będziemy zaraz grillować. W samej komorze pieczenia znajduje się dodatkowa powierzchnia do utrzymywania ciepła potraw. Możemy na niej odłożyć przygotowane danie, które będzie utrzymywało ciepło bez dalszego procesu pieczenia.

Butlę z gazem można wygodnie schować w zamkniętej szafce z podwójnymi drzwiami. Grill posiada cztery blokowane kółka do transportu.

Specjalna budowa grilli lidera rynku Masport w Nowej Zelandii, posiada wbudowane aromatyzery. Dzięki nim przygotowywane potrawy będzie miały jeszcze lepszy, intensywniejszy smak, pozwalający zadowolić największych smakoszy grillowanych dań.

 

Sprzedaż grilla gazowego BBQ MAESTRO

Grill gazowy można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 134221
EAN 4003718060577
Waga netto w kg 58 KG
Waga brutto w kg 64 KG
Obudowa Stal
Moc palnika głównego kW 3.8 KW
Ilość palników głównych 4
Palnik boczny tak
Moc palnika bocznego kW 3.4 KW
Otwieracz do butelek Tak
Półka grillowa z deską Nie
Schowek na lód Nie
Okno w pokrywie Nie
Pokrowiec grilla w zestawie Nie
Termometr Tak
Długość kartonu w cm 84 CM
Materiał rusztu grillowego Odlew
Marka Masport
numer art. 134202 Niedostępny
469,00 zł
numer art. 134206 Niedostępny
299,00 zł
numer art. 134218 Duża ilość
199,00 zł
numer art. 134207 Duża ilość
349,00 zł
Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.