ZESTAW ROŻEN ELEKTRYCZNY S/S4, MB4000

Numer produktu: 134203 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Skład zestawu: wałek 4 częściowy, 4 wkłady zębowe, mechanizm do kręcenia
  • Pasuje do: BBQ MB 4000 (134 220) i INOX BBQ S/S4 (134 219)

Zestaw rożen elektryczny S/S4 i MB4000

Akcesoria odpowiednie do grillowania na grillu BBQ MB 4000 (134 220) oraz INOX BBQ S/S4 (134 219). Zasilane bateriami dla zapewnienia wygody podczas przyrządzania posiłków.

 

Szczegóły techniczne zestawu rożen elektrycznego S/S4 i MB4000

Zestaw składający się z osi wieloczęściowej do uniwersalnych zastosowań, dwóch zacisków dla idealnej pozycji grillowania oraz zasilaniu na baterie dla automatycznego obracania się.

 

Sprzedaż zestawu rożen elektrycznego S/S4 i MB4000

Zestaw rożen elektryczny S/S4 i MB4000 można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 134203
EAN 9414974342034
Długość kartonu w cm 86 CM

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.