Filtr produktów

8 znalezione produkty
numer art. 112932 Niedostępny
827,00 zł
numer art. 113591 Niedostępny
1.034,00 zł
numer art. 113830 Niedostępny
1.965,00 zł
numer art. 112933 Niedostępny
3.621,00 zł
numer art. 112935 Niedostępny
4.656,00 zł
numer art. 114038 Mała ilość
9.314,00 zł
numer art. 114037 Duża ilość
7.244,00 zł
numer art. 114036 Mała ilość
6.209,00 zł
Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki
Korzyści
Schneefräsen | AL-KO Müheloser Winterdienst

Optymalna szerokość pracy

Dzięki szerokości odśnieżania od 46 do 76 cm odśnieżanie odbywa się w możliwie najkrótszym czasie.

Schneefräsen | AL-KO Sauber geräumt

Czysta praca

Wirnik odśnieżarki czyści powierzchnię w sposób dokładny, dodatkowo obracając się do przodu pełni funkcję dodatkowego napędu.

Schneefräsen | AL-KO Schneefräse mit Elektrostart

Łatwy rozruch

Rozrusznik elektryczny 230 V (dostępny w niektórych modelach) pozwala na uruchomienie urządzenia bez zbędnego wysiłku.  Pozostałe modele spalinowe uruchomisz dzięki lince rozrusznika.

Schneefräsen | AL-KO Punktgenaues Auswerfen mit drehbarem Auswurfschacht

Precyzyjne odśnieżanie

Ruchomy komin wyrzutowy możemy precyzyjnie obracać, dzięki czemu w sposób kontrolowany kierujemy śnieg w miejsce w które chcemy. Maksymalny wyrzut śniegu to 15m ( w zależności od modelu)

Schneefräsen | AL-KO Schneefräse mit Scheinwerfer

Praca w każdych warunkach

Dzięki zastosowaniu reflektorów (w niektórych modelach) możemy pracować w każdych warunkach , niezależnie czy jest to wieczór czy wczesny poranek

Schneefräsen | AL-KO Schneefräse mit Grobstollenreifen

Pewna jazda

Agresywny bieżnik na oponach odśnieżarek AL-KO lub też gąsienice (model Snowline 760 TE) zapewniają odpowiednią przyczepność i kontrole trakcji. Zastosowanie 6 biegów do przodu i 2 do tyłu pozwala dopasować pracę maszyny dla każdego użytkownika.

Schneefräsen | AL-KO Schneefräsen Fördertechnik

Moc jest ważna

Odśnieżarki AL-KO możemy podzielić ze względu na ilość stopni wirników:

Odśnieżarki jednostopniowe ( jedno wirnikowe)
Systemy jedno wirnikowe występują przede wszystkim w urządzeniach napędzanych elektrycznie. Zbierany śnieg w jednej operacji jest wzruszany a następnie przez ruchomy komin wyrzutowy wyrzucany w odpowiednim kierunku. Urządzenia tego typu doskonale sprawdzają się na małych obszarach. Możemy je zastosować do świeżego śniegu na chodnikach , gankach podjazdach. Idealnie zastępują zwykła łopatę do śniegu.

Odśnieżarki wielostopniowe (wielo wirnikowe) 
Odśnieżarki wielostopniowe ze względu na swoją budowę, gabaryty przeznaczone są na większe i trudniejsze tereny. Zasada działania odśnieżarek wielostopniowych polega w pierwszym etapie na wzruszeniu pokrywy śnieżnej i przesunięciu jej w kierunku środka urządzenia gdzie znajduję się drugi wirnik który podrzuca śnieg i przez komin wyrzuca śnieg w pożądanym kierunku. Zasięg wyrzutu oraz ilość śniegu zależy od konkretnego modelu.

Kolejną różnicą odróżniającą odśnieżarki jednostopniowe od wielostopniowych jest sposób napędu. W odśnieżarkach jednostopniowych tę funkcję pełni wirnik zagłębiając się w pokrywie śnieżnej porusza całe urządzenie do przodu. W maszynach wielo wirnikowych tę funkcję pełni przekłądnia napędowa.

Schneefräsen | AL-KO Komfortabel Schneeräumen

Komfort użytkowania

Odśnieżarki AL-KO dzięki przemyślanej konstrukcji mogą zostać być wykorzystywane przez użytkowników o różnym wzroście. Składana rączka kierownicy pozwala zmniejszyć gabaryty dla zachowania jak najmniejszej przestrzeni np. Snowline 46 E 

Odśnieżanie - codzienna przyjemność

Z nieba spadają pierwsze płatki śniegu i dla wszystkich jest jasne: wreszcie nadeszła zima!!

Gdy tylko chodniki, podjazdy zostaną zasypane śnieżnym puchem, codzienna przyjemność staje się obowiązkiem. Dzięki naszym urządzeniom obowiązek znów stanie się przyjemnością. Nasza oferta obejmuję zarówno małe urządzenia jak i duże maszyny spalinowe pozwalające przesuwać znaczne ilości śniegu.


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.