ODŚNIEŻARKA ST 4048 (ZESTAW)

Numer produktu: 113830 Ten produkt nie jest dostępny w magazynie i oczekujemy na dostawę
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • W zestawie: Akumulator 5 Ah / Ładowarka C 130 Li
  • Typ urządzenia: akumulatorowe
  • Czas pracy / ładowania 4 Ah: 20 / 90 minut
  • Czas pracy / ładowania 5 Ah: 30 / 120 minut
  • System rozruchowy: E-Start
  • Szerokość robocza: 48 cm
  • Powierzchnia robocza: 200 m2
  • Wysokość zbierania: 20 cm
  • Maksymalny wyrzut śniegu: 6 m
  • Regulacja wyrzutu: Ręczna, 180⁰

Odśnieżarka ST 4048 - ZESTAW

Dzięki rodzinie AL-KO 36 V możesz polegać na wydajnym systemie akumulatorów litowo-jonowych do wielu zastosowań w domu i ogrodzie - nawet do odśnieżania. Daje to czystą moc elektrycznej odśnieżarki i elastyczność odśnieżarki spalinowej – a wszystko to oczywiście przy możliwie najniższej emisji hałasu. Bezprzewodowa odśnieżarka jest bardzo zwrotna i cicha. Dzięki tej bezprzewodowej odśnieżarce możesz odśnieżać do 200 m² na jednym ładowaniu akumulatora - oczywiście jeszcze więcej z drugim akumulatorem. Dzięki niewielkiej wadze wynoszącej 13,5 kg i praktycznemu reflektorowi LED, zimą odśnieżanie jest naprawdę przyjemny nawet w ciemności.

 

Szczegóły techniczne odśnieżarki ST 4048

Bezprzewodowa odśnieżarka ST 4048 z rodziny narzędzi ogrodniczych AL-KO 36 V wykorzystuje technologię akumulatora litowo-jonowego 40 V i, w zależności od akumulatora, oferuje pojemność 4 lub 5 Ah. Akumulatory są w pełni naładowane już po ok. 90 minutach (akumulator 4 Ah) lub 120 minutach (akumulator 5 Ah). Nowoczesne silniki bezszczotkowe oferują bardzo wysoką wydajność przy maksymalnym czasie pracy. Praktyczna 1-stopniowa odśnieżarka posiada maksymalny wyrzut śniegu wynoszący aż 6 metrów, który można ręcznie regulować w zakresie 180 stopni.

Akumulator nadaje się do wszystkich urządzeń z rodziny AL-KO 36 V. Odśnieżarka posiada na wyposażeniu akumulator i ładowarkę.

 

Sprzedaż odśnieżarki ST 4048

Odśnieżarkę można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 113830
EAN 4003718061260
Waga netto w kg 13.5 KG
Waga brutto w kg 14.9 KG
Gwar. poziom hałasu w db(A) 90
Marka AL-KO
Linia Comfort

Power supply

Silnik Akumulatorowy
Rodzina akumulatorów AL-KO 36 V
Pojemność akumulatora (wewnętr 5
Czas ładowania 4,0 Ah w min 90 MIN
Czas ładowania 5,0 Ah w min 120 MIN
Maksymalny czas pracy 4,0 Ah w 20 MIN

Lighting

Reflektory 003

Handle system

Uchwyty ogrzewane nie

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (1.96MB)
Download (5.82MB)
Deklaracje zgodności Download (144.23KB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.