Informujemy, że zamówienia złożone po 15.12.2022 roku będą realizowane od 02.01.2023 r. Dziękujmy za zrozumienie i Życzymy Wszystkiego Najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku 2023

Jedna maszyna, wiele zastosowań

Od koszenia wysokiej trawy na łące po rekultywację gleby, aż po zamiatanie gleby. Combi BF 5002-R solo® by AL-KO umożliwia szybkie i łatwe wykonanie wielu zadań. Jedyne co musisz zrobić to dodać różne, opcjonalne rozszerzenia. Wtedy po kilku prostych czynnościach wielofunkcyjny sprzęt stanie się kosiarką listwową, mechaniczną zamiatarką, glebogryzarką lub odśnieżarką dzięki możliwości zainstalowania pługu oraz łańcuchów na koła.

Więcej informacji >

Filtr produktów
3 znalezione produkty
numer art. 110739 Niedostępny
1.247,00 zł *
numer art. 127470 Niedostępny
3.671,00 zł *
numer art. 110495 Niedostępny
1.223,00 zł *
Twoje korzyści
Kombigerät | AL-KO Mähbalken für Combigerät CF 500

Listwa tnąca CB 870

Szerokość robocza 870 mm, technologia podwójnego cięcia nożem, 4 - stopniowa prowadnica noża, płynnie pracujący, cichy napęd. Zawiera rozpórki są regulowanej wysokości.

Kombigerät | AL-KO Frontsichelmähwerk für Combigerät CF 500

Kosiarka sierpowa przednia FSM 530

Szerokość robocza 530 mm, stabilna obudowa kosiarki z blachy stalowej, kształt obudowy z efektem mulczowania, wbudowany hamulec noże, przesuwne płozy z 3-stopniową regulacją wysokości.

Kombigerät | AL-KO Bodenfräse für Combigerät CF 500

Sterownica CF 500

Szerokość robocza 500 mm, 4-ramienny nóż tnący i napęd paskiem klinowym, prędkość frezarki 275 obr / min, regulacja głębokości frezowania, idealnie nadaje się do lekkich gleb.

Kombigerät | AL-KO Häufelplug für Combigerät CF 500

Pług

W komplecie z adapterem montażowym.

Wyjątkowo mocne i elastyczne

Koszenie lub orka - z combi solo® by AL-KO z łatwością wykonasz każdą pracę. Skorzystaj z naszego wielofunkcyjnego urządzenia. Dzięki belce tnącej i przedniej kosiarce sierpowej, kultywatorowi i pługowi obsypującemu to wyjątkowo wydajne urządzanie wielofunkcyjne jest idealnym partnerem do pielęgnacji trawnika i uprawy gleby. Najlepsze - w zależności od wymagań, urządzenie podstawowe o mocy 2,5 kW można łączyć z jednym z czterech możliwych przystawek.

Ergonomia to podstawa: kierownica naszego wielofunkcyjnego urządzenia ma regulowaną regulowaną wysokość i może być odchylana na bok. W ten sposób możesz łatwo i wygodnie pracować w dowolnej pozycji. Ta funkcja jest szczególnie przydatna podczas orki, jeśli nie chcesz wchodzić na uprawianą glebę. Zalety w skrócie:

| Mocny silnik benzynowy
| Regulowana i obrotowa kierownica
| Napęd pasowy
| Szerokie opony pneumatyczne zapewniające optymalną przyczepność
| Trwała przekładnia ślimakowa
|
Bieg do przodu i do tyłu


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.