Jedna maszyna, wiele zastosowań

Od koszenia wysokiej trawy na łące po rekultywację gleby, aż po zamiatanie gleby. Combi BF 5002-R solo® by AL-KO umożliwia szybkie i łatwe wykonanie wielu zadań. Jedyne co musisz zrobić to dodać różne, opcjonalne rozszerzenia. Wtedy po kilku prostych czynnościach wielofunkcyjny sprzęt stanie się kosiarką listwową, mechaniczną zamiatarką, glebogryzarką lub odśnieżarką dzięki możliwości zainstalowania pługu oraz łańcuchów na koła.

Więcej informacji >

Filtr produktów


3 znalezione produkty
numer art. 127470 Niedostępny
3.671,00 zł
numer art. 110739 Niedostępny
1.247,00 zł
numer art. 110495 Niedostępny
1.223,00 zł
Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.