Zakładanie trawnika jest proste

Walce ogrodowe AL-KO są idealnym pomocnikiem podczas zakładania trawnika. Najpierw zagęszczasz nim ziemię, a następnie po wysiewie dociskasz nasiona aby lepiej trzymały się gruntu. Tak przygotowany nowy trawnik chroniony zabezpieczony jest przez spływaniem nasion podczas deszczu, przegrzewaniem nasion w słoneczne dni i zabezpieczony przed zwierzętami które z chęcią wyjadły by świeżo posadzone nasiona.

Filtr produktów


2 znalezione produkty
numer art. 119104 Duża ilość
568,00 zł
numer art. 130539 Duża ilość
1.344,00 zł
Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki
Twoje korzyści
Zagęszczenie gruntu Zagęszczenie gruntu

Zakładanie trawnika nie musi być trudne

Zagęszczenie gleby przed siewem i dociskanie nasion po wysiewie przy użyciu walca to sposób aby nasiona trawy pozostały na swoim miejscu.


Napełnienie wodą lub piaskiem Napełnienie wodą lub piaskiem

Uniwersalność zastosowania

Walec ogrodowy można napełnić piaskiem lub wodą. Waga walca napełnionego wodą wynosi 72 kg a po napełnieniu piaskiem aż 120 kg.


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.