Zabawki ogrodowe dla dzieci najwyższej jakości. Dzieci również mogą dbać o ogród jak dorośli

Nasze zabawki ogrodowe nie tylko do ogrodu. Nie ma znaczenia, czy jest to traktor na pedały z przyczepką czy jeździk. Radość, która towarzyszu dziecku podczas zabawy jest bezcenna. Pozwól swoim dzieciom, aby pomogły Ci w ogrodzie z mini zestawem ogrodowym, mini traktorem lub kosiarką lub łopatką.

Kosiarka dla dzieci doskonale imituje odgłosy koszenia, dzięki czemu dziecko ma wrażenie, że kosi trawę tak samo jak Ty. Dlatego przygotowaliśmy specjalnie dla dzieci kolorowanki AL-KO.

Kolorowanki dla dzieci AL-KO

Filtr produktów


5 znalezione produkty
numer art. 112875 Niedostępny
79,00 zł
numer art. 112733 Duża ilość
79,00 zł
numer art. 112734 Duża ilość
377,00 zł
numer art. 112877 Niedostępny
499,00 zł
numer art. 112876 Mała ilość
119,00 zł
Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.