Wąż 3/4" Jet 800/1000 - 4 M.

Numer produktu: 110005 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • … Odporny na zniekształcenia wąż ssawny z zaworem zwrotnym
  • Idealny do pomp ogrodowych, hydroforów i innych pomp wodnych
  • Wykonany z bardzo trwałego, półprzezroczystego tworzywa sztucznego
  • Długość 4 m
  • Średnica ¾ cala
110125
Garden Pump Jet 1000 Without Hose Szczegóły

Kup oryginalne części zamienne: Ten wąż ssawny AL-KO nadaje się do wszystkich pomp ogrodowych i hydroforów.


Uniwersalny wąż PVC z koszem, złączkami, zaworem zwrotnym i nyplem w rozmiarze 1 cala. Dzięki wysokiej jakości użytych materiałów można go używać wszędzie tam, gdzie używa się wody użytkowej, np. w basenach, akwariach, beczkach z wodą deszczową i cysternach. Posiada średnicę ¾ cala (26,4 mm) i długość 4 m. Dzięki półprzejrzystemu tworzywu możesz kontrolować przepływ wody.


Kup wąż ssawny AL-KO ¾ cala

Wąż ssawny AL-KO ¾ cala można znaleźć w autoryzowanych punktach sprzedaży lub w naszym sklepie internetowym. Znajdziesz tam również inne akcesoria i części zamienne do pomp ogrodowych, głębinowych i hydroforów.

...

Dane techniczne

Numer produktu 110005
EAN 4003718014532
Marka AL-KO

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.