Informujemy, że zamówienia złożone po 15.12.2022 roku będą realizowane od 02.01.2023 r. Dziękujmy za zrozumienie i Życzymy Wszystkiego Najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku 2023
Filtr produktów
10 znalezione produkty
numer art. 112846 Niedostępny
755,00 zł *
numer art. 113798 Duża ilość
786,00 zł *
numer art. 112849 Duża ilość
1.395,00 zł *
numer art. 112850 Duża ilość
1.542,00 zł *
numer art. 112851 Niedostępny
1.962,00 zł *
numer art. 112852 Niedostępny
2.099,00 zł *
numer art. 113799 Duża ilość
723,00 zł *
numer art. 113139 Mała ilość
1.311,00 zł *
numer art. 113140 Mała ilość
1.374,00 zł *
numer art. 113141 Niedostępny
1.563,00 zł *
Zalety domowych automatów wodnych
Hauswasserwerk | AL-KO Hauswasserwerk Vorteile

Wszystko w jednym

Przydomowa instalacja zasilająca w wodę AL-KO łączy w sobie zalety pompowych wodociągów domowych i automatycznych domowych instalacji wodociągowych: w pełni automatyczną pracę, elektroniczny monitoring i niskie zużycie energii.

Hauswasserwerk | AL-KO Sparsam und vollautomatisch

Ekonomicznie i w pełni automatyczne

Niski pobór mocy, ponieważ przydomowe instalacje pobierają mniejsze ilości wody z sieci wodociągowej. Jest to wspierane przez opcjonalny tryb ECO, w którym pompa pracuje jeszcze bardziej ekonomicznie i wydajnie.

Hauswasserwerk | AL-KO Kesseldrucküberwachung

Monitorowanie ciśnienia

Inteligentne, elektroniczne sterowanie nie tylko monitoruje pracę domowych wodociągów za pomocą zabezpieczenia przed suchobiegiem, ale także regularnie sprawdza, czy w zbiorniku ciśnieniowym jest wystarczające ciśnienie oraz ilość powietrza, zapewniając tym samym większą niezawodność i trwałość eksploatacyjną.

Hauswasserwerk | AL-KO Smarte Steuerung

Inteligentna kontrola

Inteligentne sterowanie elektroniczne z regulacją przepływu monitoruje pracę domowych wodociągów przez całą dobę, zapewniając tym samym optymalną ochroną pompy przed suchobiegiem. Jeśli nie ma wody, pompa jest natychmiast wyłączana - dzięki temu pompa się nie nagrzewa i nie zepsuje.

Hauswasserwerk | AL-KO Flow-Measurement-System

Wszystko na widoku

System pomiaru przepływu pokazuje wszystkie informacje takie jak: natężenie przepływu lub ciśnienie na cyfrowym wyświetlaczu. Oznacza to, że aktualny stan pracy można zawsze odczytać i w razie potrzeby, łatwo zmienić.

Hauswasserwerk | AL-KO Hauswasserwerk mit integriertem XXL-Filter

Czysta sprawa

Bardzo duży, wbudowany filtr w rozmiarze XXL (modele Comfort i Premium) optymalnie chroni pompę i zawór przeciwzwrotny przed zanieczyszczeniem, gwarantując w ten sposób niezawodną pracę. W celu wyczyszczenia i wymiany, filtr można łatwo wyjąć bez wyjmowania jednostki ssącej.

Hauswasserwerk | AL-KO Leises Hauswasserwerk

Cicha praca

Przydomowa instalacja zasilająca w wodę HW 6000 FMS Premium zamontowana na stałe w domu lub piwnicy nie tylko zapewnia stałe ciśnienie, ale także automatyczne załączanie podczas czerpania wody - dodatkowo pracuje bardzo cicho, jej maksymalny poziom hałasu podczas pracy wynosi 73 dB(A).

Hauswasserwerk | AL-KO HW 6000 FMS Premium

Wydajność i oszczędność

Pompa HW 6000 FMS, której sprawność wynosi ponad 30%, jest bardzo wydajna i energooszczędna. Dodatkowo zużycie energii można zmniejszyć o 15% poprzez przełączenie na tryb Eco-Mode.

Hauswasserwerk | AL-KO 5-stufige Fördertechnik

Wydajność w każdej sytuacji

5-stopniowa technologia przenośnika w HW 6000 FMS umożliwia maksymalny przepływ 6000 l/h. Działanie jest monitorowane przez inteligentne sterowanie elektroniczne, które wraz ze zintegrowaną ochroną przed suchobiegiem gwarantuje długą żywotność pompy.

Hauswasserwerk | AL-KO Hauswasserwerk im Einsatz

Hydrofor - co to jest?

Wodociąg domowy, czyli hydrofor, to efektywne rozwiązanie zużycia wody, a przy tym wkład w ochronę środowiska. Pompy tłoczą wodę do domu z cysterny, studni lub z beczki, gdzie zbiera się deszczówka, nawet na wysokość 60 metrów. Hydrofor to skuteczne rozwiązanie problemy wody użytkowej i jednocześnie wkład w ochronę środowiska. Filtr XXL i zawór zwrotny chronią urządzenie i przewody przed osadem kamienia. Sprawdź sam!

Hydrofory Premium
| Z wyświetlaczem elektronicznym
| Zintegrowany filtr wstępny XXL
| System pomiaru przepływu
|
Bardzo cicha praca

Hydrofory Comfort

| Zintegrowany filtr wstępny XXL
| System pomiaru przepływu
|
 Niezawodna, cicha praca

Hydrofory Classic
| Solidne, mocne, podstawowe hydrofory
| Szczególnie łatwy w montażu
| Bezobsługowy dzięki wytrzymałemu, solidnemu silnikowi
| Zawiera manometr, wyłącznik ciśnieniowy i kabel połączeniowy

Zalety hydroforu
Hauswasserautomat | AL-KO Kompakter und leistungsstarker Hauswasserautomat

Kompaktowy i mocny

Automatyczne instalacje wodociągowe do użytku domowego są sterowane elektronicznie i mają bardziej zwartą konstrukcję niż wodociągi domowe. Tłoczą przy stałym ciśnieniu bez wahań i dlatego są szczególnie przydatne.

Hauswasserautomat | AL-KO Hauswasserautomat mit Trockenlaufschutz

Kompleksowa ochrona

Zintegrowane zabezpieczenie przed suchobiegiem skutecznie chroni pompę przed możliwymi uszkodzeniami w przypadku braku wody. Łatwy do czyszczenia filtr XXL zapewnia również optymalną ochronę przed zanieczyszczeniami.

Hauswasserautomat | AL-KO Hauswasserautomat mit smarter Steuerung

Inteligentna kontrola

Inteligentne sterowanie elektroniczne z automatycznym sterowaniem monitoruje pracę instalacji wodociągowej przez całą dobę, zapewniając w ten sposób optymalną ochronę przed suchobiegiem. Jeśli nie ma wody, pompa jest natychmiast wyłączana.

Hauswasserautomat | AL-KO Hauswasserautomat im Einsatz

Domowy automat wodny - co to jest?

Inteligentne, elektroniczne sterowanie z automatycznym sterowaniem przez całą dobę monitoruje pracę domowej instalacji wodociągowej, zapewniając w ten sposób optymalną ochroną przed suchobiegiem. Jeśli nie ma wody, pompa jest natychmiast wyłączana - dzięki temu pompa nie nagrzewa się.

System wody użytkowej klasy Premium

Stałe ciśnienie i wyjątkowo cicha praca

System wody użytkowej klasy Comfort 
W pełni automatyczna obsługa, prosta instalacja

Hauswasserwerk und Hauswasserautomat | AL-KO Wasser sparen in Haushalt und Garten

Oszczędzanie wody stało się łatwe

Średnie zużycie wody na osobę w tym kraju wynosi około 120 litrów dziennie. Dodatkowe wykorzystanie wody deszczowej w ogrodzie i gospodarstwie domowym mogłoby zmniejszyć tę ilość o około 35/40 litrów dziennie.

Duża część wody jest wykorzystywana jako woda użytkowa (źródło: Statista):
| Kąpiel, prysznic i higiena osobista: 36 %
| Spłukiwanie toalety: 36 %
| Pranie: 12 %
| Mała firma: 9 %
| Ogród, sprzątanie, pielęgnacja samochodu: 6 %
| Mycie naczyń: 6 %
| Jedzenie i picie: 4 %

Zużycie można łatwo zmniejszyć o około 33% (toaleta i ogród) dzięki wykorzystaniu wody deszczowej.

Wykorzystanie wody deszczowej w domu
Zbieranie wody deszczowej w ogrodzie jest bardzo łatwe dzięki beczce na deszczówkę i pompie wodnej. Jest jednak kilka punktów, które należy wziąć pod uwagę podczas wykorzystywania wody deszczowej w domu:

| Używać wody deszczowej wyłącznie z odpowiednich powierzchni dachowych - pokrycia wykonane z miedzi i cynku są uważane za nieodpowiednie ze względu na rozpuszczalne i nierozpuszczalne związki metali

| Należy zainstalować zbiornik na wodę w odpowiednim miejscu, gwarantując temperaturę przechowywania wody poniżej 18 °C. Pojemność wody w typowych zbiornikach na wodę deszczową wynosi od 2 000 litrów do 10 000 litrów, głównie w podziemnych zbiornikach wykonanych z betonu lub tworzywa stucznego.

| Dokładnie przefiltruj wodę przed jej przechowywaniem, aby zapewnić trwałą dobrą jakość wody. Typowe warianty to filtry do rur spustowych, filtry zbiorcze lub filtry zainstalowane w zbiorniku.

| Ścisłe oddzielenie instalacji wody pitnej i deszczowej - to jedno z najważniejszych podstawowych wymagań. Aby uniknąć pomylenia linii, istnieje obowiązek oznaczenia przewodów wody. Dodatkowo krany do deszczówki muszą być oznaczone etykietą "nie nadaje się do picia".

| Brak ciśnienia w rurociągu bez domowej instalacji wodociągowej: Użyj domowej instalacji AL-KO lub domowej instalacji wodociągowej, aby zapewnić dostępność wody zgodnie z wymaganiami.

Trwałe instalacje wodne
Aby nasze przydomowe wodociągi zawsze spełniały swoje zadania, posiadają pewne cechy bezpieczeństwa. W zależności od modelu zbiorniki ciśnieniowe wykonane są ze stali nierdzewnej, która zabezpiecza przed korozją i rdzą. Zintegrowane zabezpieczenie przed pracą na sucho wyłącza pompę, gdy woda nie płynie. Duże, łatwe w czyszczeniu filtry wstępne zbierają większe i mniejsze ziarniste zanieczyszczenia z wody gwarantując tym samym długą żywotność. Nasze pompy 5 stopniową regulację, dzięki czemu osiągają wysokość tłoczenia do 60 metrów i wydajność do 6 000 l/h.

Automatyczne pompy wody użytkowej
Stałe ciśnienie dzięki inteligentnemu sterowaniu. Za jakość naszych urządzeń odpowiadają dwie kwestie:

1. Inteligentny, elektroniczny system automatyki - stale monitoruje pracę domowej instalacji wodociągowej i tym samym zapewnia optymalną ochronę przed suchobiegiem.

2. Silniki posiadające dużą moc. Mają moc do 1 400 W, a 5 stopniowa regulacja zapewnia wysokość tłoczenia do 60 metrów i wydajność do 6 000 l/h.


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.