Filtr produktów
6 znalezione produkty
numer art. 113595 Duża ilość
309,00 zł
numer art. 113797 Duża ilość
516,00 zł
numer art. 113248 Niedostępny
831,00 zł
numer art. 112844 Niedostępny
1.344,00 zł
numer art. 113793 Mała ilość
1.034,00 zł
numer art. 113563 Mała ilość
1.359,00 zł
Zawiera 23% podatek plus Koszt wysyłki
Twoje korzyści
AL-KO Gartenpumpen Vorteile | Umfassender Schutz

Kompleksowa ochrona

Zintegrowane zabezpieczenie przed pracą na sucho skutecznie chroni pompę przed możliwymi uszkodzeniami w przypadku braku wody. Łatwy do czyszczenia filtr XXL zapewnia również optymalną ochronę przed zanieczyszczeniami.

AL-KO Gartenpumpen Vorteile | Schnelle Installation

Zainstalowany w mgnieniu oka

Dzięki zaworowi zwrotnemu zintegrowanemu z filtrem pompy ogrodowej AL-KO zasysają wodę szczególnie szybko i dzięki temu są łatwe do uruchomienia.

AL-KO Gartenpumpen Vorteile | Selbstansaugende Gartenpumpen

Samozasysająca

Niezależnie od tego, czy są to studnie, cysterny czy beczki deszczowe - pompy ogrodowe AL-KO bez wysiłku zasysają wodę dzięki wbudowanemu systemowi strumieniowemu. Dzięki temu jesteś zawsze gotowy do szybkiego użycia pompy.

AL-KO Gartenpumpen Vorteile | Fördertechnik

Wysoka wydajność, cicha praca

Dzięki 5-stopniowej, wysokociśnieniowej technologii przenośnika o wydajności ponad 30%, pompa ogrodowa Jet 6000/5 Premium jest nie tylko wyjątkowo wydajna, ale także przyjemnie cicha z maksymalną emisją dźwięku 73 dB(A). Dzięki wyjątkowo wysokiemu ciśnieniu do 6 barów (i wysokością tłoczenia do 60 metrów) pompa osiąga również maksymalny przepływ 6000 l / h.

AL-KO Gartenpumpen Vorteile | Robustes Gehäuse

Solidne i bezobsługowe

Obudowy pomp ogrodowych AL-KO są opcjonalnie wykonane z nierdzewnej stali INOX lub tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym. Dzięki temu pompy są wyjątkowo solidne i trwałe. Mosiężne wstawki w połączeniach śrubowych zapewniają również opcję solidnego połączenia ze standardowymi gwintami G1".

AL-KO Gartenpumpen Vorteile | Venturi-System

Zintegrowany system Venturiego

Świetne ssanie i efektywny przepływ wody dzięki zintegrowanemu systemowi Venturiego.

AL-KO Heckenscheren | Produktlinien
Nasze pompy ogrodowe

Pompy ogrodowe służą do bezpiecznego i wygodnego nawadniania ogrodu za pomocą opryskiwaczy, natrysków i zraszaczy. Są poręczne i mobilne oraz zapewniają wydajne nawadnianie nawet na duże odległości. Wysokość zasysania do 8 metrów nie stanowi problemu. Zintegrowane zabezpieczenie przed pracą na sucho chroni pompę przed możliwymi uszkodzeniami -jeśli nie ma wystarczającej ilości wody. Filtr XXL, który jest również łatwy w czyszczeniu zabezpiecza przed zanieczyszczeniami wewnątrz pompy. Pompy ogrodowe AL-KO z technologią wielostopniowego transportu, takie jak Jet 6000/5 Premium, są szczególnie ciche w pracy. Pompy ze zintegrowanym systemem Venturiego, takie jak Jet 3600, imponują dużym efektem ssania i efektywnym przepływem wody.

Przetestowane i uznane za "bardzo dobre": pompa wodna AL-KO Jet 6000/5 Premium , Praktyka majsterkowicza (05/2013): bardzo dobra (1,4)

U nas znajdziesz:

| Pompy ogrodowe Premium
Szczególnie ciche i energooszczędne pompy wodne

| Pompy ogrodowe Comfort
Ze zintegrowaną ochroną przed pracą na sucho i filtrem XXL

| Pompy ogrodowe Classic
Solidne, mocne pompy podstawowe

AL-KO Heckenscheren | Gürtel für Akku-Heckenscheren

Odpowiednia pompa do Twoich potrzeb

Pompy ogrodowe Premium
| Zintegrowany filtr wstępny XXL
| Zintegrowana ochrona przed suchobiegiem
| Mocne i energooszczędne
| Szczególnie ciche

Pompy ogrodowe Comfort
| Zintegrowana ochrona przed suchobiegiem
Zintegrowany filtr wstępny XXL
| Mocne i nie zawodne

Pompy ogrodowe Classic
| Łatwe uruchomienie
| Mobilne i kompaktowe
| Doskonały stosunek ceny do wydajności

Wszechstronne pompy zatapialne

Pompy zatapialne pracują na tak zwanej "zasadzie odśrodkowej" - woda dociera do napędzanego silnikiem wirnika i części przewodzącej wodę przez otwór ssący. Zassana woda jest transportowana dalej przez wirniki. Rozróżnia się pompy odsysające, które wytwarzają tylko niskie ciśnienie i tłoczą duże ilości wody, od pomp zanurzeniowych. Wytwarzają one wystarczające ciśnienie do nawadniania lub pompowania wody na większe wysokości/odległości, na przykład nawet na wyższe piętra.

Pompy do brudnej wody to szczególny przypadek: oprócz wody muszą one również filtrować cząsteczki brudu. Zwiększa to znacznie obciążenie części i osiągi silnika. Dzięki geometrii wirnika Vortex model pompy głębinowej DRAIN 20000 HD z łatwością radzi sobie nawet z silnie zanieczyszczoną wodą zwierającą 5% pływających śmieci do wielkości 38 mm.


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.