Pompa Ciśnieniowa Dive 5500/3

Numer produktu: 113036 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Silnik elektryczny
  • Moc: 800 W
  • Napęd pompy: 3-stopniowy
  • Maksymalna głębokość zanurzenia: 7 m
  • Maksymalna wysokość tłoczenia: 30 m
  • Maksymalna ziarnistość: 0,5 mm
  • Maksymalna wydajność: 5 500 l / h
  • Długość kabla: 10 m
  • ⌀ wyjścia pompy: G 1”
  • Waga: 9,5 kg

Pompa zanurzeniowa DIVE 5500/3

Pompowanie i wypompowywanie ze zbiorników, pobieranie wody ze studni / szybów / innych zbiorników wodnych, obsługa zraszaczy trawnikowych, kompleksowych systemów nawadniających aż po automatyczne zaopatrzenie w wodę użytkową w połączeniu z hydrokontrolerem AL-KO.

Dzięki zatapialnej pompie ciśnieniowej AL-KO DIVE 5500/3 możesz wreszcie podlewać spragnione rośliny bezpośrednio ze studni lub cysterny. Szczególną zaletą tej zanurzeniowej pompy ciśnieniowej jest duża wydajność przy stałym, wysokim ciśnieniu. Dzięki napędowi pompy jest w stanie poradzić sobie z bardzo wysokimi natężeniami przepływu do 5500 l/h i wysokością tłoczenia 30 m. Dzięki tej ogromnej mocy i wydajności można nim zasilać nawet kilka systemów nawadniających jednocześnie. Do wylotu pompy można podłączyć wąż 1 cal (33,3 mm).

 

Szczegóły techniczne pompy zanurzeniowej DIVE 5500/3

Zatapialna pompa ciśnieniowa DIVE 5500/3 może być używana mobilnie lub stacjonarnie do wypompowywania i nawadniania, dzięki praktycznemu zintegrowanemu uchwytowi do przenoszenia i kablowi zasilającemu o długości 10 m, a także wadze zaledwie około 9,5 kg. Materiały odporne na korozję, takie jak stal nierdzewna oraz bezobsługowe podzespoły gwarantują płynną i nie przerwaną pracę pompy. Unikalny poczwórny system uszczelniający, składający się z ceramicznego uszczelnienia osiowego w obszarze wysokiego ciśnienia i potrójnego uszczelnienia wału na silniku, skutecznie chroni napęd i elektronikę przed dostępem wody. Jest to również ważne, ponieważ zanurzeniowa pompa ciśnieniowa AL-KO DIVE 5500/3 nie stoi na powierzchni ziemi jak zwykła pompa ogrodowa, ale pracuje bezpośrednio w wodzie. W zatapialnej pompie ciśnieniowej AL-KO DIVE 5500/3 wlot pompy jest również wyposażony w nierdzewne sito ze stali nierdzewnej, które chroni wnętrze przed zanieczyszczeniem. Wał silnika jest również wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co zapewnia szczególnie długą żywotność.

Dzięki mocnemu silnikowi o mocy 800 W i 3-stopniowemu napędowi pompy osiąga się przepływ do 5500 l/h, a pompowanie wody odbywa się w bardzo krótkim czasie. Pompa jest przeznaczona do zanurzania na głębokości do 7 m i może obsługiwać wysokość podawania do 30 m. Maksymalna średnica zanieczyszczeń może wynosić 0,5 mm. Do wylotu pompy można łatwo podłączyć 1-calowy wąż.

Uwaga: Pompa zanurzeniowa nie nadaje się do wody pitnej, a jedynie do wody użytkowej poniżej 35°C. Nie nadaje się również do stosowania w słonej wodzie, wodzie z agresywnymi chemikaliami lub wodzie zawierającej piasek.

 

Sprzedaż pompy zanurzeniowej DIVE 5500/3

Pompę zanurzeniową można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 113036
EAN 4003718046809
maksymalny przepływ l / h 5500 LPH
Max. wysokość tłoczenia w m 30 M
Maks. ciś. tłoczenia w barach 3 BAR
Napęd pompy 3-stopniowy
Waga netto w kg 9.5 KG
Maks. ziarnistość w mm 0.5 MM
Wysokość produktu w cm 39.1 CM
Szerokość produktu w cm 17.9 CM
Waga brutto w kg 11.7 KG
Długość produktu w cm 17.9 CM
Długość kabla w m 10 M
Marka AL-KO
Linia Premium

Engine

Moc silnika w W 800 W

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (4.74MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.