POMPA ZANURZENIOWA TWIN 11000 PREMIUM

Numer produktu: 112830 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Silnik elektryczny
  • Moc: 850 W
  • Maksymalna głębokość zanurzenia: 7 m
  • Maksymalna wysokość tłoczenia: 10 m
  • Zasysanie płytkie: do 20 mm
  • Długość kabla: 10 m
  • ⌀ wyjścia pompy: G 1” / G 1 1/4" / G 1 1/2”
  • Waga: 7,2 kg

Pompa zanurzeniowa TWIN 11000 PREMIUM

Dwie pompy wodne w jednej - uniwersalna pompa zanurzeniowa TWIN 11000 Premium.

Tam, gdzie wcześniej były potrzebne dwie różne pompy, dziś wystarczy jedna pompa zanurzeniowa AL-KO TWIN 11000 Premium. Oznacza, że ​​ta pompa wodna jest naprawdę uniwersalną pompą zanurzeniową, której można używać w różnych celach: czy to do wypompowywania i przenoszenia lekko zanieczyszczonych cieczy, po podtopieniach, czy do zastosowań w czystej wodzie, takich jak pompowanie wody z beczek na deszczówkę lub z basenów. Dzięki opatentowanemu systemowi TWIN-Combi-System można w różnorodny sposób wykorzystać bardzo płytkie odsysanie do 8 mm. Niezawodna, wszechstronna maszyna imponuje również swoim bogatym wyposażeniem z 10 m kablem, uniwersalnym połączeniem i wyłącznikiem, a także niezwykle wysoką jakością wykonania.

 

Szczegóły techniczne pompy zanurzeniowej TWIN 11000 PREMIUM

Wielofunkcyjna pompa zanurzeniowa może być używana mobilnie lub stacjonarnie do wypompowania dzięki praktycznemu zintegrowanemu uchwytowi do przenoszenia i kablowi zasilającemu o długości 10 m, a także wadze zaledwie 7,2 kg. Dzięki kompaktowym wymiarom, wytrzymałym i odpornym na korozję wałkom ze stali nierdzewnej, trwale smarowanym i bezobsługowym łożyskom kulkowym, solidnym potrójnym uszczelkom i stabilnej obudowie otrzymujesz bardzo trwałą, niezawodną i uniwersalną pompę. Dobrze radzi sobie również z zabrudzeniami w wodzie, dzięki dużym otworom wlotowe. Zarówno czyste, jak i brudne ciecze o wielkości ziarna do 20 mm są wypompowywane szybko i bezpiecznie.

Dzięki dużej mocy 850 W i przepływowi do 13 500 l/h, wypompowanie odbywa się w bardzo krótkim czasie. Uniwersalna pompa zanurzeniowa AL-KO TWIN 11000 Premium jest wyposażona w wyłącznik pływakowy. Pompę można maksymalnie zanurzyć na głębokości 7 metrów. Dzięki maksymalnej wysokości tłoczenia do 10 m, nawet duże głębokości i odległości są łatwe do opanowania. Kolanko 90 ° ma uniwersalny łącznik, a wszystkie standardowe rozmiary węży można podłączyć za pomocą dołączonej złączki.

Uwaga: Pompa zanurzeniowa nie nadaje się do wody pitnej, a jedynie do wody użytkowej poniżej 35°C. Nie nadaje się również do stosowania w słonej wodzie, wodzie z agresywnymi chemikaliami lub wodzie zawierającej piasek.

 

Sprzedaż pompy zanurzeniowej TWIN 11000 PREMIUM

Pompę zanurzeniową można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych, możesz ich znaleźć TUTAJ.

...

Dane techniczne

Numer produktu 112830
EAN 4003718042771
maksymalny przepływ l / h 13500 LPH
Max. wysokość tłoczenia w m 10 M
Zasysanie płytkie do (mm) 8 MM
Napęd pompy 1-stopniowy
Waga netto w kg 7.2 KG
Maks. ziarnistość w mm 20 MM
Waga brutto w kg 8.2 KG
Wysokość produktu w cm 31.7 CM
Szerokość produktu w cm 19.3 CM
Długość produktu w cm 25.3 CM
Długość kabla w m 10 M
Marka AL-KO
Linia Premium

Engine

Moc silnika w W 850 W

Pobierz instrukcję obsługi

Instrukcje Download (4.26MB)
Deklaracje zgodności Download (1.5MB)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.