Innowacyjnie w ogrodzie

Poznaj roboty koszące Robolinho®

Koś swój trawnik automatycznie
z dowolnego miejsca na ziemi

Roboty koszące Robolinho® to inteligentne urządzenia ogrodowe, pełne funkcjonalności dla nowoczesnego ogrodnictwa. Nieważne, czy Twój ogród to niewielka przestrzeń przy tarasie, czy też zjawiskowe labirynty wokół ogromnej rezydencji. Mały i sprytny robot Robolinho® odnajdzie się w każdej przestrzeni. Wybierz optymalne urządzenie na swój kawałek zieleni i nie trać czasu na koszenie. Poznaj możliwości Robolinho® z serii W i zarządzaj ogrodem jednym palcem:

Dedykowana<br> aplikacja Dedykowana
aplikacja
Zarządzanie z poziomu<br> smartphone i smartwatch Zarządzanie z poziomu
smartphone i smartwatch
Integracja z bezpłatną usługą<br> poleceń If This Then That<br> IFTTT Integracja z bezpłatną usługą
poleceń If This Then That
IFTTT
Współpraca z inteligentnymi<br> systentami głosowymi<br> Amazon Alexa i Google Home Współpraca z inteligentnymi
systentami głosowymi
Amazon Alexa i Google Home

Dowiedz się jak zintegrować koszenie trawy z usługami smart home

Pobierz broszurę

Sprawdź gdzie kupić

 

Najczęściej wybierane

Poznaj pełnię możliwości Robolinho®

Zarządzaj głosowo

Ustal polecenia, zapytaj o status i konfiguruj czas koszenia na polecenie głosowe.

Konfiguracja i tryb pracy

Obsługuj Robolinho® za pośrednictwem aplikacji, z dowolnego miejsca na ziemi. Ustaw dowolne godziny koszenia, tryb eco, połącz z czujnikiem deszczu.

Inteligentny serwis i naprawa

Raporty o błędach Robolinho® można przesyłać do dealera za pośrednictwem aplikacji (porównywalne z odczytem pamięci błędów w samochodzie).

Nadaj własne imię

Dodając Robolinho® w swojej aplikacji. Nasze ulubione inspiracje: Owca, Jeździk.

Podziel się Robolinho®

Możesz podzielić się urządzeniem Robolihno® z kimkolwiek chcesz. Po prostu udziel wirtualnego dostępu do urządzenia.

Gwarancja prywatności

Transfer danych pomiędzy Robolinho®, aplikacją i chmurą jest całkowicie bezpieczny i odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami prywatności.

Inteligentne polecenia

Konfiguruj Robolinho® według zasady If This Then That (IFTTT). Łącz z innymi urządzeniami i usługami, automatyzuj i kontroluj, np. z usługą pogodową (koś tylko, jeśli nie jest nawadniane), z usługą nawadniania (koś tylko, jeśli nie jest nawadniane) lub za pomocą czujników, takich jak kamera/wykrywacz obecności (nie koś, jeśli ktoś jest w ogrodzie).

Zawsze poinformowny

Robolinho® ogłasza swój status w aplikacji, a także poinformuje o ewentualnych zdarzeniach poprzez wiadomość push.

 

Sprawdź gdzie kupić

Poznaj wszystkie nasze produkty


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.