Dbaj o aktualność swojego robota koszącego Robolinho® 

Dzięki najnowszym aktualizacjom oprogramowania sprzętowego Robolinho® robot koszący zawsze posiada najnowsze oprogramowanie. Regularne aktualizacje zapewniają najlepszą pracę robota koszącego. Oznacza to, że możesz być pewny, że Twój Robolinho® wykonuje swoją pracę wydajnie i niezawodnie. Czy Ty i Twój Robolinho® posiadacie najnowsze oprogramowanie? Nie? Na co czekasz?

Czy posiadasz zupełnie nowego robota koszącego Robolinho®?

W AL-KO Gardentech stale rozwijamy i ulepszamy nasze produkty i usługi. Dzieje się to regularnie, zwłaszcza w obszarze oprogramowań, dlatego nowsza wersja oprogramowania może być już dzisiaj dostępna. Dlatego zalecamy wszystkim właścicielom Robolinho® sprawdzenie aktualnej wersji oprogramowania robota i zaktualizowanie go w razie potrzeby

Aktualna wersja oprogramowania to: 2304A-NE

Dzięki oprogramowaniu Robolinho® Updater Software, możesz łatwo i szybko zaktualizować oprogramowanie swojego robota koszącego. 

Aby to zrobić, pobierz oprogramowanie AL-KO Robolinho® Updater Software natychmiast i za darmo.

Aby przejść do programu instalacyjnego kliknij tutaj

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.