Szanowni Państwo, w związku z przeprowadzaną inwentaryzacją informujemy, że wszystkie zamówienia, za które płatność wpłynie po 15 grudnia 2023 r., zostaną wysłane po 2 stycznia 2024 r.

Modernizacja modeli Robolinho E o moduł WiFi| Roboty koszące

Modernizacja modeli Robolinho® E o moduł Wifi

Instalacja modułu WLAN

Masz w domu Robolinho® E i chciałbyś go zaktualizować do robota koszącego z obsługą Wi-Fi, aby móc nim sterować za pomocą aplikacji lub zintegrować go ze swoim inteligentnym domem? Nasi wyspecjalizowani sprzedawcy i partnerzy serwisowi z przyjemnością zrobią to za Ciebie.

Wyszukaj Punkt Serwisowy >


Lista modeli Robolinho® podlegających modernizacji:

Robolinho® 500 E
Robolinho® 700 E
Robolinho® 1200 E

 Inteligentne ogrodnictwo z AL-KO | Robot koszący Robolinho

Inteligentne ogrodnictwo: połącz swoje narzędzia ogrodowe z inteligentnymi rozwiązaniami

Aplikacja inTOUCH Smart Garden

Twój inteligentny towarzysz: aplikacja AL-KO inTOUCH Smart Garden


Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, SALESmanago.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.