Multitool Baza Akku Mt 42 Power Flex

Numer produktu: 127437 Mała ilość
Zawiera 23% podatek, plus Koszt wysyłki
  • Urządzenie wielofunkcyjne Multitool 3-w-1 do pielęgnacji drzew, żywopłotów i trawników
  • Opcjonalne końcówki: nożyce do żywopłotu, sekator, podkaszarka
  • Łatwa praca dzięki niskiej wadze i wygodnemu uchwytowi
  • Urządzenie ciche, nie produkuje spalin i bezprzewodowe
  • Długi czas pracy na baterii dzięki wyjątkowo wydajnemu akumulatorowi litowo-jonowemu 42 V / 7,5 Ah (bateria pasuje do wszystkich urządzeń PowerFlex)

Multitool AL-KO PowerFlex jest wszechstronnym urządzeniem wyposażonym w końcówki (należy osobno je dokupić) umożliwiające wydajną i wygodną pracę w ogrodzie. Końcówki pozwalają na podkaszanie, koszenie trawy, cięcie żywopłotu, wystarczy tylko podłączyć odpowiednią przystawkę do urządzenia bazowego Multitool. Do narzędzia bazowego podłącza się akumulator, który zasila końcówki urządzenia.


AL-KO MultiTool MT 42

Bezprzewodowa urządzenie MultiTool PowerFlex MT 42 stanowi bazę, którą można łączyć z odpowiednimi końcówkami, tj. podkaszarka, nożyce do żywopłotu i piła.
Lekkie i wyposażone w ergonomiczne uchwyt urządzenie, to idealna podstawa do wygodnej pracy z odpowiednimi końcówkami AL-KO. Dzięki systemowi szybkiej wymiany można w łatwy sposób przystosować urządzenie na nożyce do żywopłotu lub podkaszarkę.
Urządzenie wielofunkcyjne Multitool MT 42 jest zasilane za pomocą baterii EnergyFlex (Uwaga: produkt w tej wersji nie zawiera baterii i ładowarki, należy je dokupić. Bateria pasuje także do innych urządzeń EnergyFlex). Jest to urządzenie, bardzo wygodne, elastyczne i mobilne (bez zbędnych przewodów). Praca odbywa się bez emisji spalin, przy niskim poziomie hałasu i wibracji. Wydajna rodzina akumulatorów PowerFlex to gwarancja długiej pracy na wysokim poziomie.


Dane techniczne AL-KO Multi Tool MT 42

Narzędzie wielofunkcyjne AL-KO MT 42 jest podstawową jednostką do której doczepia się końcówki: podkaszarka BCA 4235, kosa GT 4235, nożyce do żywopłotu HTA 4245 i okrzesywarka CSA 4220. Dodatkowo dostępna jest przedłużka do narzędzia bazowego MTA 42 wysokość dalszej obróbki lub obszaru roboczego. Urządzenie bazowe waży zaledwie 1,7 kg (bez akumulatora) co wpływa na komfort pracy.
Urządzenie zasilane jest przez 42 V / 7,5 Ah jest to akumulator litowo-jonowy, który stanowi podstawę dla wydajnej pracy. Cechą najważniejszą jest długi czas pracy baterii przy naładowaniu akumulatora: do 180 minut bez mocnego obciążenia lub 120 minut w zależności od zastosowanego narzędzia. Dzięki ogniwom litowo-jonowym bateria jest wyjątkowo trwała, łatwa w używaniu i nie ma efektu pamięci. Na akumulatorze znajduje się wyświetlacz, który informuje o stanie naładowana.


Sprzedaż urządzenia wielofunkcyjnego Multitool 3-w-1

AL-KO MultiTool MT 42 można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.
Uwaga: akumulator (nr artykułu 127 390) i ładowarka (nr artykułu 127 391) nie są dołączone do zestawu.

Dane techniczne

Rodzaj napędu Akumulatorowy
Waga netto w kg 2.2
Rura teleskopowa nie
Akcesoria TRAGEGURT
Marka solo by AL-KO
Rodzina akumulatorów Power Flex 40V
Kompatybilne baterie 127390
Linia Premium
Instrukcje Download 0 (0.00P)

Części zamienne

W poniższej wyszukiwarce odnajdziesz numery katalogowe części zamiennych, które będziesz mógł nabyć u naszych Partnerów handlowych. Aby odnaleźć potrzebne numery:


1. Upewnij się, do jakiego modelu potrzebujesz części zamiennej;

2. Każdy model AL-KO ma indywidualny numer artykułu (np. art 12752), który można znaleźć na tabliczce znamionowej, jak pokazano poniżej;

3. Skontaktuj się z najbliższym dilerem AL-KO;

4. Sprzedawca zamówi u nas wymagana cześć i poinformuję Cię, gdy tylko dostawa zostanie zrealizowana;

5. W razie potrzeby sprzedawca dokona naprawy za Ciebie.
Lista życzeń

details