Baza Mt Pro 42 Li solo® by AL-KO 36 V

Numer produktu: 127437 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Urządzenie wielofunkcyjne Multitool 3-w-1 do pielęgnacji drzew, żywopłotów i trawników
  • Opcjonalne końcówki: nożyce do żywopłotu, sekator, podkaszarka
  • Łatwa praca dzięki niskiej wadze i wygodnemu uchwytowi
  • Urządzenie ciche, nie produkuje spalin i bezprzewodowe
  • Długi czas pracy na baterii dzięki wyjątkowo wydajnemu akumulatorowi litowo-jonowemu 42 V / 7,5 Ah (bateria pasuje do wszystkich urządzeń solo® by AL-KO 36 V)

 

Multitool AL-KO solo® by AL-KO 36 V jest wszechstronnym urządzeniem wyposażonym w końcówki (należy osobno je dokupić) umożliwiające wydajną i wygodną pracę w ogrodzie. Końcówki pozwalają na podkaszanie, koszenie trawy, cięcie żywopłotu, wystarczy tylko podłączyć odpowiednią przystawkę do urządzenia bazowego Multitool. Do narzędzia bazowego podłącza się akumulator, który zasila końcówki urządzenia.

 

 

AL-KO MultiTool MT 42

 

Bezprzewodowa urządzenie MultiTool AL-KO solo® by AL-KO 36 V MT 42 stanowi bazę, którą można łączyć z odpowiednimi końcówkami, tj. podkaszarka, nożyce do żywopłotu i piła.
Lekkie i wyposażone w ergonomiczne uchwyt urządzenie, to idealna podstawa do wygodnej pracy z odpowiednimi końcówkami AL-KO. Dzięki systemowi szybkiej wymiany można w łatwy sposób przystosować urządzenie na nożyce do żywopłotu lub podkaszarkę.
Urządzenie wielofunkcyjne Multitool MT 42 jest zasilane za pomocą baterii EnergyFlex (Uwaga: produkt w tej wersji nie zawiera baterii i ładowarki, należy je dokupić. Bateria pasuje także do innych urządzeń EnergyFlex). Jest to urządzenie, bardzo wygodne, elastyczne i mobilne (bez zbędnych przewodów). Praca odbywa się bez emisji spalin, przy niskim poziomie hałasu i wibracji. Wydajna rodzina akumulatorów AL-KO solo® by AL-KO 36 V to gwarancja długiej pracy na wysokim poziomie.

 

Dane techniczne AL-KO Multi Tool MT 42

 

Narzędzie wielofunkcyjne AL-KO MT 42 jest podstawową jednostką do której doczepia się końcówki: podkaszarka BCA 4235, kosa GT 4235, nożyce do żywopłotu HTA 4245 i okrzesywarka CSA 4220. Dodatkowo dostępna jest przedłużka do narzędzia bazowego MTA 42 wysokość dalszej obróbki lub obszaru roboczego. Urządzenie bazowe waży zaledwie 1,7 kg (bez akumulatora) co wpływa na komfort pracy.
Urządzenie zasilane jest przez 42 V / 7,5 Ah jest to akumulator litowo-jonowy, który stanowi podstawę dla wydajnej pracy. Cechą najważniejszą jest długi czas pracy baterii przy naładowaniu akumulatora: do 180 minut bez mocnego obciążenia lub 120 minut w zależności od zastosowanego narzędzia. Dzięki ogniwom litowo-jonowym bateria jest wyjątkowo trwała, łatwa w używaniu i nie ma efektu pamięci. Na akumulatorze znajduje się wyświetlacz, który informuje o stanie naładowana.

 

Sprzedaż urządzenia wielofunkcyjnego Multitool 3-w-1

 

AL-KO MultiTool MT 42 można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.
Uwaga: akumulator (nr artykułu 127 390) i ładowarka (nr artykułu 127 391) nie są dołączone do zestawu.

Dane techniczne

Marka solo by AL-KO
Linia Premium
Kompatybilne baterie 127390
Waga netto w kg 2.2 KG
Rura teleskopowa nie
Silnik Akumulatorowy
Rodzina akumulatorów AL-KO Power Flex
Instrukcje Download (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.