Informujemy, że zamówienia złożone po 15.12.2022 roku będą realizowane od 02.01.2023 r. Dziękujmy za zrozumienie i Życzymy Wszystkiego Najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku 2023

GLEBOGRYZARKA MH 350-9 LM

Numer produktu: 113727 Gotowy do wysyłki
Zawiera 23% podatek, Darmowa dostawa
  • Silnik: AL-KO OHV 139 CC
  • cm3 / kW / obr.min: 139 / 2,7 / 3 200
  • Nóż pielący: 4 sztuki, ⌀ 25 cm
  • Szerokość robocza: 35 cm
  • Bieg do przodu: Tak
  • Bieg wsteczny: Nie
  • Waga: 28 kg

Glebogryzarka MH 350-9 LM

Glebogryzarka MH 350-9 LM to Twój zwinny pomocnik do wydajnego i oszczędzającego czas użytkowania w ogrodzie. Glebogryzarka AL-KO MH 350-9 LM dobrze przygotowuje glebę przed siewem, spulchnia ją i nawozi dzięki świeżej wierzchniej warstwie gleby.

Lekka i zwrotna glebogryzarka MH 350-9 LM jest idealnym pomocnikiem, szczególnie dla ogrodników hobbystów. Dzięki temu uprawa gleby jest bardzo łatwa i przyjazna dla operatora.

 

Szczegóły techniczne glebogryzarki MH 350-9 LM

Dzięki glebogryzarce MH 350-9 LM spulchnianie małych powierzchni jest łatwe i szybkie. Dzięki szerokości roboczej 35 cm możesz dotrzeć do każdego zakątka swojego ogrodu.

Aktywnie pracujące, specjalnie ukształtowane cztery noże pielące są specjalnie zaprojektowane do uprawy gleby, a dzięki silnikowi o mocy 2,7 kW, ważące tylko 26 kg, ma niezbędną siłę uciągu do efektywnej pracy. Ergonomiczny uchwyt ma płynną regulację wysokości i można go złożyć do transportu.

Zdejmowane koło transportowe umożliwia wygodniejszą zmianę miejsca użytkowania. Ponadto wysokiej jakości osłona wykonana z wytrzymałej blachy stalowej chroni operatora przed wyrzucanymi kamieniami i ziemią.

 

Sprzedaż glebogryzarki MH 350-9 LM

Glebogryzarki można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie internetowym AL-KO lub u jednego z naszych Partnerów handlowych – możesz ich znaleźć TUTAJ.

Twoje korzyści

Większe bezpieczeństwo

Większe bezpieczeństwo

Przypadkowy obrót noży pielących jest niemożliwy dzięki blokowanej dźwigni ręcznej.

Gleba drobnogruzełkowata

Gleba drobnogruzełkowata

Specjalnie ukształtowane noże pielące, w połączeniu z mocnymi silnikami gwarantują wydajne przygotowanie gleby drobnogruzełkowatej.

Dane techniczne

Moc w kW 2.1 KW
Marka AL-KO
Szerokość robocza w cm 35 CM
Typ silnika 4-sowowy
Pojemność w cm³ 139
Obr./min 2850
Elektryczny rozrusznik nie
Ssanie automatyczne Tak
Linia Easy
Szerokość produktu w cm 38 CM
Wysokość produktu w cm 45 CM
Liczba noży 4 ST
Waga netto w kg 28 KG
Poziom hałasu w dB(A) 92
Gwar. poziom hałasu w db(A) 93
Długość produktu w cm 64 CM
Wartość drgań w m/s² 5.5
Średnica noża w cm 25 CM
Poz. hałasu z LpA w dB(A) 77
Możliwy błąd pomiarowy w dB(A) 1
Instrukcje Download 0 (0.00 B)
Deklaracje zgodności Download 0 (0.00 B)

Ciasteczko?

AL-KO Geräte GmbH i jej partnerzy potrzebują Twojej zgody (kliknij „Akceptuję”) na indywidualne wykorzystanie danych w celu zapisywania i / lub pobierania informacji na urządzeniu (adres IP, identyfikator użytkownika, informacje o przeglądarce). Dane są wykorzystywane do spersonalizowanych reklam i treści, pomiarów reklam i treści oraz do zdobywania wiedzy na temat grup docelowych i rozwoju produktów. Więcej informacji na temat zgody i opcji ustawień jest dostępnych tutaj w dowolnym momencie. Klikając „Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj”, możesz w dowolnym momencie odrzucić swoją zgodę.

Wykorzystanie danych

AL-KO Geräte GmbH współpracuje z partnerami, którzy również przetwarzają dane pobrane z Państwa urządzenia (dane śledzące) do własnych celów (np. tworzenie profili) / na potrzeby osób trzecich. W tym kontekście nie tylko zbieranie danych śledzących, ale także ich dalsze przetwarzanie przez tych dostawców wymaga zgody. Dane śledzenia są gromadzone dopiero po kliknięciu przycisku „Akceptuję” określonego na banerze. Partnerami są następujące firmy: Facebook Ireland Limited, Google Inc., Google LLC, The Rocket Science Group LLC, salesmango.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych przez tych partnerów można znaleźć w zakładce Polityka prywatności. Informacje dostępne są również poprzez link w banerze.